Individuální online trénink pro

Kondice / Fitness / Pohyb

Naše tréninkové plány jsou určené pro klienty ,kteří hledají individuální přístup. Zaměřili jsme se na všechny, kteří chtějí zlepšit svoji kondici a neví si úplně rady s tím, jak poskládat trénink a pohybové aktivity a dávají přednost kontaktu s trenérem online formou. Celý trénink je připravený v Atraining platformě - originálním prostředí, které Vám umožní vždy mít trénink přesně připravený a vždy u sebe.

Anička Fernstadt
Šéftrenér tohoto sportu

Anička Fernstadt

  • Česká reprezentantka ve skeletonu
  • 3x juniorská mistryně světa (2018,2019,2020)
  • MS: 2019 Whistler 4.místo / 2020 Altenberg 7.místo
  • ZOH 2018 Pyeongchang 6.místo
  • Celkové SP 2019/20 9.místo

V tréninku se zaměřujeme na 4 oblasti kondici, aerobní základ, posílení hlavních svalových partií, zlepšení pohybu

Analýzu fyzické zdatnosti - Nejprve určíme vaši aktuální fyzickou zdatnost podle základního dotazníku, který s vámi při úvodní konzultaci podrobně projdeme. Současně posoudíme váš celkový tělesný a zdravotní stav podle kineziologického dotazníku. Tento dotazník vám pomůže předpovídat svalové dysbalance a předcházet zraněním. Výsledek navíc máte k dispozici hned v reportu, který vám posíláme jako souhrn informací po vyplnění obou dotazníků.

Nastavení tréninkových jednotek - Na míru vám připravíme optimální tréninkové zatížení a přesný rozpis tréninku s video návody. Zaměřujeme se vždy primárně na zjištěné slabiny a dysbalance. Trénink kondice je velmi důležitou součástí celého tréninku a pomůže vám zlepšit se i v běhu.

Kondice

Analýzu vašeho aktuálního stavu - Stanovíme Vaši aktuální formu v oblasti aerobní zóny. Tato složka je základem pro ostatní součásti kondice. Je často podceňována a neprávem opomíjena. Vysvětlíme vám její důležitost a nabídneme vám možnosti pro její rozvoj a trénink.

Nastavení tréninkových jednotek - Dle Vašich možností a preferencí Vám připravíme do programu konkrétní tréninkové jednotky, které budou zaměřeny na rozvoj aerobní zóny. Tyto tréninky zapadají do celkového programu pro rozvoj Vaší kondice. Nebudete muset řešit intenzitu , druh a dobu zatížení - to vše Vám přesně připravíme.

Aerobní základ

Vytvoření tréninků a zařazování cviků, které komplexně zapojí vaše svaly do funkčních řetězců, které jsou základem pro správně a zdravě vykonávaný jakýkoliv pohyb. Jakmile se naučíte tyto cviky správně provádět ,budeme je v tréninku využívat také pro rozvoj kondice.

Posílení hlavních svalových partií

Celkové propojení všech cviků s využitím a zapojeních správných svalových skupin a řetězců. Cviky a aktivity které máte připravené v tréninkovém programu jsou logicky uspořádané a propojené.To vede postupně k lepšímu zvládání základních pohybů až k ovládnutí složitějších cvičení a motorických dovedností ( chůze, běh, inline…)

Zlepšení pohybu

Videoukázka

Podívejte se jak funguje platforma Atraining

Popup Video
7 důvodů proč Atraining
1

Individuálně nastavený trénink podle podrobné analýzy vašeho současného stavu.

2

Online trénink v interaktivním webovém rozhraní i v přehledné mobilní aplikaci

3

Diagnostika pohybu a kontrola provádění doporučených cviků přes video

4

Videonávody na jednotlivé cviky v rámci tréninku

5

Přehledné statistiky a analýzy o průběhu tréninku

6

Automatické stahování dat z chytrých hodinek hned po ukončení tréninku přímo do vašeho tréninkové profilu.

7

Stále dostupná srovnávací analýza – porovnání pro vás připraveného tréninkového plánu a odtrénované skutečnosti

Chci začít s tréninkem

Děkujeme za Váš zájem, abychom Vám mohli připravit trénink na míru prosíme o vyplnění následujících informací. Po odeslání Vás budeme kontaktovat a nastavíme společně s Vámi celý tréninkový plán.

Telefon bude využit pro vstupní konzultaci
Anička Fernstadt Ambasador sportu

Anička Fernstadt

Česká reprezentantka ve skeletonu
  • 3x juniorská mistryně světa (2018,2019,2020)
  • MS: 2019 Whistler 4.místo / 2020 Altenberg 7.místo
  • ZOH 2018 Pyeongchang 6.místo
  • Celkové SP 2019/20 9.místo