Individuální online trénink pro

Běžecké lyžování

Naše tréninkové plány jsou určené pro běžce/kyně, kteří hledají individuální přístup. Zaměřili jsme se na všechny, kteří chtějí pro své zlepšení udělat maximum a dávají přednost kontaktu s trenérem online formou. Celý trénink je připravený v Atraining platformě - originálním prostředí, které Vám umožní vždy mít trénink přesně připravený a vždy u sebe.

Pavel Ondrášek
Šéftrenér tohoto sportu

Pavel Ondrášek

Bývalý špičkový běžec na lyžích. Nyní aktivní sportovec- skialpinista . Mezi jeho oblíbené aktivity patří právě běh, ve kterém dosáhl výborných vysledků. Věnoval se především běhům do vrchu, kde pravidelně vítězil v sérii Českého poháru a reprezentoval ČR na MS a na ME kde v Turecké Burse - v závodě jednotlivců vybojoval 15. místo, v závodu družstev dokonce stříbrnou medaili.

V tréninku se zaměřujeme na 3 oblasti letní a zimní přípravu, kondici, techniku

Rozdělení na letní a zimní část sezóny . na obě období Vám připravíme individuální tréninkový plán pro zlepšení Vašeho výkonu. Dle Vašeho individuálního profilu nastavíme přesné tréninkové zóny a tempa. Letní i zímní tréninkový plán vám naplánujeme na celé období domluvené spolupráce. Samozřejmostí je rozdělení na mezocykly a mikrocykly, aby na sebe navazovaly jednotlivé zátěže a typy tréninků. Na základě toho pak detailně zpracujeme denní trénink na každou tréninkovou jednotku. Popis je detailní a naprosto srozumitelný včetně video podpory.

Letní a  zimní přípravu

Analýzu fyzické zdatnosti - Nejprve určíme vaši aktuální fyzickou zdatnost podle základního dotazníku, který s vámi při úvodní konzultaci podrobně projdeme. Současně posoudíme váš celkový tělesný a zdravotní stav podle kineziologického dotazníku. Tento dotazník vám pomůže předpovídat svalové dysbalance a předcházet zraněním. Výsledek navíc máte k dispozici hned v reportu, který vám posíláme jako souhrn informací po vyplnění obou dotazníků.

Nastavení tréninkových jednotek - Na míru vám připravíme optimální tréninkové zatížení a přesný rozpis tréninku s video návody. Zaměřujeme se vždy primárně na zjištěné slabiny a dysbalance. Trénink kondice je velmi důležitou součástí celého tréninku a pomůže vám zlepšit se i v běhu.

Kondice

Zlepšení a zvládnutí běžecké stylu na lyžích Po videoanalýze rozebereme váš současný styl a doporučíme konkrétní změny a cvičení, která pomohou zlepšit váš pohyb na lyžích. Pomocí videa, které můžete vkládat na svuj tréninkový profil, průběžně diagnostikujeme zlepšení vašeho běžeckého stylu. Neustále vás máme pod kontrolou a vy máte od nás přesnou zpětnou vazbu a návod, jak pokračovat

Technika

Videoukázka

Podívejte se jak funguje platforma Atraining

Popup Video
7 důvodů proč Atraining
1

Individuálně nastavený trénink podle podrobné analýzy vašeho současného stavu.

2

Online trénink v interaktivním webovém rozhraní i v přehledné mobilní aplikaci

3

Diagnostika techniky běhu a kontrola provádění doporučených cviků přes video.

4

Videonávody na jednotlivé cviky v rámci tréninku

5

Přehledné statistiky a analýzy o průběhu tréninku

6

Automatické stahování dat z chytrých hodinek hned po ukončení tréninku přímo do vašeho tréninkové profilu.

7

Stále dostupná srovnávací analýza – porovnání pro vás připraveného tréninkového plánu a odtrénované skutečnosti

Chci začít s tréninkem

Děkujeme za Váš zájem, abychom Vám mohli připravit trénink na míru prosíme o vyplnění následujících informací. Po odeslání Vás budeme kontaktovat a nastavíme společně s Vámi celý tréninkový plán.

Telefon bude využit pro vstupní konzultaci
Pavel Ondrášek Ambasador sportu

Pavel Ondrášek

Trenér mistra světa ve Spartan Richarda Hynka a extrémního sportovce Pavla Paloncy.
  • 2x vítezství na závodu Bieg Piastów, který patří do seriálu závodů Worldloppet.
  • 26. místem na Jizerská 50 a pravidelně se umisťoval v TOP30 v rámci seriálu závodů Visma Ski Classics .
  • V běhu do vrchu obsadil s týmem juniorů 2.místo a 15. místo v jednotlivcich na Mistrovství Evropy v turecké Burse.