Individuální online trénink pro

Běh

Naše tréninkové plány jsou určené pro běžce/kyně, kteří hledají individuální přístup. Zaměřili jsme se na všechny, kteří chtějí pro své zlepšení udělat maximum a dávají přednost kontaktu s trenérem online formou. Celý trénink je připravený v Atraining platformě - originálním prostředí, které Vám umožní vždy mít trénink přesně připravený a vždy u sebe.

Marek Minář
Šéftrenér tohoto sportu

Marek Minář

Elitní orientační běžec, reprezentant ČR, stříbrný medailista z juniorského MS a desátý ze Světového poháru v Praze. Kromě orientačního běhu dokáže velmi dobře závodit i v klasickém běhu a to na jakémkoliv povrchu a profilu.

Mezi jeho největší úspěchy patří:
Stříbrná a bronzová medaile z juniorského MS 2014.
Zlato, stříbro, 2x bronz z ME dorostu.
Celkem 16 medailí z mistrovství České republiky

V tréninku se zaměřujeme na 2 oblasti běh, kondici

Techniku běhu - Po videoanalýze rozebereme váš styl a doporučíme konkrétní změny a cvičení, která pomohou zlepšit váš běh. Pomocí videa, které můžete vkládat na svuj tréninkový profil, průběžně diagnostikujeme zlepšení vašeho běžeckého stylu. Neustále vás máme pod kontrolou a vy máte od nás přesnou zpětnou vazbu a návod, jak pokračovat.

Výkon - Připravíme vám individuální tréninkový plán pro zlepšení běžeckého výkonu. Dle vašeho individuálního profilu nastavíme přesné tréninkové zóny a tempa. Běžecký tréninkový plán vám naplánujeme na celé období domluvené spolupráce. Samozřejmostí je rozdělení na mezocykly a mikrocykly, aby na sebe navazovaly jednotlivé zátěže a typy tréninků. Na základě toho pak detailně zpracujeme denní trénink na každou tréninkovou jednotku. Popis je detailní a naprosto srozumitelný včetně video podpory..

Běh

Analýzu fyzické zdatnosti - Nejprve určíme vaši aktuální fyzickou zdatnost podle základního dotazníku, který s vámi při úvodní konzultaci podrobně projdeme. Současně posoudíme váš celkový tělesný a zdravotní stav podle kineziologického dotazníku. Tento dotazník vám pomůže předpovídat svalové dysbalance a předcházet zraněním. Výsledek navíc máte k dispozici hned v reportu, který vám posíláme jako souhrn informací po vyplnění obou dotazníků.

Nastavení tréninkových jednotek - Na míru vám připravíme optimální tréninkové zatížení a přesný rozpis tréninku s video návody. Zaměřujeme se vždy primárně na zjištěné slabiny a dysbalance. Trénink kondice je velmi důležitou součástí celého tréninku a pomůže vám zlepšit se i v běhu.

Kondice

Videoukázka

Podívejte se jak funguje platforma Atraining

Popup Video
7 důvodů proč Atraining
1

Individuálně nastavený trénink podle podrobné analýzy vašeho současného stavu.

2

Online trénink v interaktivním webovém rozhraní i v přehledné mobilní aplikaci

3

Diagnostika techniky běhu a kontrola provádění doporučených cviků přes video.

4

Videonávody na jednotlivé cviky v rámci tréninku

5

Přehledné statistiky a analýzy o průběhu tréninku

6

Automatické stahování dat z chytrých hodinek hned po ukončení tréninku přímo do vašeho tréninkové profilu.

7

Stále dostupná srovnávací analýza – porovnání pro vás připraveného tréninkového plánu a odtrénované skutečnosti

Chci začít s tréninkem

Děkujeme za Váš zájem, abychom Vám mohli připravit trénink na míru prosíme o vyplnění následujících informací. Po odeslání Vás budeme kontaktovat a nastavíme společně s Vámi celý tréninkový plán.

Telefon bude využit pro vstupní konzultaci
Pavel Paloncy Ambasador sportu

Pavel Paloncy

Ultravytrvalostní a adventure sport
  • 3 x 1. místo – The Spine Race
  • 2. místo – Mistrovství světa Spartan 24h Ultra
  • 1. místo – Mistrovství světa v Expedition OCR