O NÁS

Atraining je tu pro všechny sportovce a příznivce pohybu, kteří chtějí trénovat podle individuálního a precizně připraveného plánu. Celý tým Atraining je tvořen trenéry a odborníky, kteří k přípravě tréninků používají unikátní českou platformu. Ta se neustále vyvíjí a nabízí kromě přesně připraveného tréninku s podporou videí i jistotu a možnost plánování na dlouhé období dopředu a zpětné vyhodnocování.
Jsme propojeni s firmou Andrle sport a vycházíme ze stejných principů při nastavování vašeho tréninku.

Náš tým

Marek Minář

Elitní orientační běžec, reprezentant ČR, stříbrný medailista z juniorského MS a desátý ze Světového poháru v Praze. Kromě orientačního běhu dokáže velmi dobře závodit i v klasickém běhu a to na jakémkoliv povrchu a profilu.
Mezi jeho největší úspěchy patří:
Stříbrná a bronzová medaile z juniorského MS 2014.
Zlato, stříbro, 2x bronz z ME dorostu.

Marek Minář

Šéftrenér pro běh

Pavel Ondrášek

Bývalý špičkový běžec na lyžích. Nyní aktivní sportovec- skialpinista . Mezi jeho oblíbené aktivity patří právě běh, ve kterém dosáhl výborných vysledků. Věnoval se především běhům do vrchu, kde pravidelně vítězil v sérii Českého poháru a reprezentoval ČR na MS a na ME kde v Turecké Burse - v závodě jednotlivců vybojoval 15. místo, v závodu družstev dokonce stříbrnou medaili.

Pavel Ondrášek

Šéftrenér pro OCR - překážkové závody, běžecké lyžování

Anička Fernstadt

Česká reprezentantka ve skeletonu
3x juniorská mistryně světa (2018,2019,2020)
MS: 2019 Whistler 4.místo / 2020 Altenberg 7.místo
ZOH 2018 Pyeongchang 6.místo
Celkové SP 2019/20 9.místo

Anička Fernstadt

Šéftrenér pro kondici fitness a pohyb

Josef Andrle

Je zakladatelem a majitelem firmy Andrle sport, která představuje absolutní špičku v přístupu ke sportu a pohybu. Specializuje se na předávání vědomostí a zkušeností mladým trenérům a vytváří nové postupy v problematice vyhodnocování tréninkového procesu a skladby tréninkových plánů. Původně triatlonista, má s během velké zkušenosti a je autorem unikátního tréninkového systému a specifické běžecké metodiky

Josef Andrle

Zakladatel projektu

Historie