Zjistěte ve 4 bodech, jak naše služba funguje

1

Úvodní online konzultace

Po odeslání kontaktního emailu se s vámi spojíme a nabídneme vám termíny pro online konzultaci, ve které se seznámíte s trenérem. Ten vám následně pomůže s vyplněním vstupních dotazníků. Tento krok je nejpodstatnější pro individuální nastavení vašeho tréninkového plánu. Proto ho zatím nenabízíme jako samostatný krok klienta. Celá konzultace vám zabere maximálně 45 minut.

2

Vyhodnocení vstupního a kineziologického dotazníku

Do emailu vám přijde report ze vstupní konzultace se souhrnem nejpodstatnějších informací. Dále obdržíte grafický kineziologický rozbor vašeho těla. Součástí reportu je také nabídka na spolupráci s Atraining společně platebními údaji pro vás. Zaplacením smluvené částky na účet Atraining zahajujete novou etapu vašeho tréninku.

3

Přístup k tréninkovému profilu a návrh tréninkového plánu

Po připsání platby na náš účet vám zasíláme doklad o platbě. Následně vám přijde do emailu přístup k vašemu tréninkovému profilu v platformě Atraining. Do 24 hod od odeslání přístupu vám trenér připraví individuální tréninkový plán, který najdete po přihlášení v platformě Atraining. Stačí začít trénovat.

4

Zpětná vazba

Pomocí online tréninkové platformy sledujeme, jak se vám daří plnit tréninkový plán. V rámci naší platformy zároveň můžete komunikovat s trenérem průběh každého tréninku.

V rámci předplacené služby konzultujeme vaše tréninkové úspěchy, dotazy a připomínky. Zasíláme vám upozornění na veškeré novinky ohledně tréninku v blogu a na instagramu, stejně tak informace k produktům našich partnerů, které vám mohou pomoci zkvalitnit nebo zpříjemnit trénink.

Aby měl trénink viditelný a především i měřitelný přínos, na základě našich zkušeností ho nabízíme v rozsahu minimálně 2x týdně. Přesný počet tréninkových jednotek je pak závislý na individuálním nastavení s konkrétním sportovcem.

Minimální období tréninku, které nabízíme, je jeden měsíc. Ověřené a nejlépe fungující období (kdy už lze dosáhnout výrazného zlepšení v kterékoliv oblasti) je 4 měsíční období spolupráce.

Základní ceník - 1 měsíc

počet tréninků týdně cena za měsíc
2 2300 Kč
3 2600 Kč
4 2900 Kč
5 3200 Kč
6 3500 Kč
počet tréninků cena za měsíc
2x týdně 2300 Kč
3x týdně 2600 Kč
4x týdně 2900 Kč
5x týdně 3200 Kč
6x týdně 3500 Kč

Videoukázka

Podívejte se jak funguje platforma Atraining

Popup Video